PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190315}

Kronika opętania

The Possession
6,0 48 316
ocen
6,0 10 1 48316
4,8 4
oceny krytyków
Kronika opętania
powrót do forum filmu Kronika opętania

Oglądałam film jakoś o 3 w nocy, sama w domu, słuchawki w uszach. I ten moment gdy dybuk
mówi po polsku... prawie dostałam zawału serca. I tylko szybka rozkmina - to było do mnie czy w
filmie? :)

ocenił(a) film na 7
eeetsu

Ja też :)

ocenił(a) film na 9
eeetsu

#NONIEMOGE ale to było mocne XD

ocenił(a) film na 6
eeetsu

Słabo dukał i miał niezbyt wyraźną dykcje na moje ;)

AnitaBlake

Bo wyjechał z Polski do Ameryki "za chlebem" i po kilkunastu latach trochę mu się ojczystej mowy zapomniało.

ocenił(a) film na 8
NEMO_999

hehehe :>

ocenił(a) film na 7
eeetsu

Ja zaczęłam myśleć że to ja sobie coś wyobrażam, a jeszcze moja koleżanka zaczęła mnie wkręcać że ona nic nie słyszy :)
Najstraszniejszy moment filmu ;)

ocenił(a) film na 7
Garfrenie

Nieprawda. To było po prostu zaskakujące.

ocenił(a) film na 8
eeetsu

Już myślałam, że jestem jedyna!

ocenił(a) film na 7
eeetsu

heheee.. "daj mi twoje seeeerceee".... Tez mialem taka zjawke, ale jeszcze lepsza - slucham raz sobie na sluchawka jakas muze przez moj sound-system - a tu w przerwach slysze - no do cholery chyba jakies glosy z zaswiatow... i to po rosyjsku! Ke fa? Wylaczylem wszystko i dalej slysze, jak ktos mi cos po rusku nadaje.... A wlasnie bylem po blancie i mysle ze juz mnie kompletnie wzielo w zaswiaty... Dobrze ze po chwili jednak ochlonalem i wydedukowalem - ze moj s-system po prostu skupial jakies fale radiowe - krotkie i mi widocznie lapal jakies tajemne pozycje ruskich rakiet albo okretow podwodnych... Ja pierdykam, az strach sie bac - za komuny to by juz mnie za to pozawijali...

eeetsu

Ja na początku myślałam, że się przesłyszałam z tym polskim ;)

ocenił(a) film na 4
eeetsu

najlepszy moment w filmie :D

ocenił(a) film na 7
eeetsu

Do cb mała ^^

ocenił(a) film na 7
eeetsu

Dokładnie. Jak po raz pierwszy to usłyszałem, sądziłem że to jakiś polski dubbing lub coś jeszcze dziwniejszego.

eeetsu

Też mi oddech na chwilę zblokowało

mielcza

Miałam to samo XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones