PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837}

Podziemny krąg

Fight Club
8,3 629 704
oceny
8,3 10 1 629704
8,4 51
ocen krytyków
Podziemny krąg
powrót do forum filmu Podziemny krąg

Chuck Palahniuk

użytkownik usunięty

Chuck Palahniuk jest zdeklarowanym gejem stąd ta fascynacja penisami...

Zadajcie sobie pytanie czy fascynacja tym filmem nie jest czasami od waszego skrytego homoseksualizmu ?

Te gołe napakowane chłopaki,tylko jedna kobita przez cały film i same chłopaki...Lubicie pewnie tych chłopaków i nieświadomie,lubicie ogladać ten film dla tych chłopakó właśnie...Film dobry,ale żeby od razu kuktowy ????Ale te chłopaki są dla was tą solą ...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Chuck_Palahniuk

użytkownik usunięty

Aha pamietajcie,ze podniecacie sie tym filmem na podstawie ksiażki którą napisał gej i podniecacie sie wyobrażeniem świata przez geja...

ocenił(a) film na 9

trzeba byc beduinem zeby napisac ksiazke o beduinach???? hahhahahahahhaahhahahahah, zajebista stary prowokacja naprawde...;D;D;D

ocenił(a) film na 10

Wyjdż z tej kafejki internetowej i wracaj do kanalizacji z której wyszedłeś. Mistrz splinter woła na obiad.

ocenił(a) film na 1
_Tyler_Durden_

bo chcecie się pisiorami na powierzchni postykać? wypad do holandii!!!

Film do dupy. Dosłownie

ocenił(a) film na 10

"Te gołe napakowane chłopaki,tylko jedna kobita przez cały film i same chłopaki"- analogicznie myśląc to Ty w zakładce ulubione masz tylu facetów, a tylko dwie kobiety (Jodie Foster i Merlin Monroe), nie lubisz kobiet? Odczuwasz do nich jakiś wstręt? Masz homoseksualne pociągi?

użytkownik usunięty
Herflick

Chuck Palahiuk to gej,i to fakt jak nie wierzysz,to masz coś takiego jak google.pl-to po pierwsze...

Po drugie sam uczestniczył w takich gejowskich bitkach i stąd pomysł w książce i pomysł na książkę Fight Club...

Po trzecie jest to historia trochę autobiograficzna,a wiec podniecacie się filmem o gejowskich przygodach i gejowskich awanturnikach,i to też fakt,ciekawe jak to zadziala na wasze ego....

I ten pojawiający się w filmie penis,nie ma takiej schizy w innych filmach,ale Palahiuk to gej,zajarzyło wam ? zapaliła się wam żarówka nad głową ?Same fakty piszę....


Fight Club=Gay Club

ocenił(a) film na 9

pytanie tylko dlaczego tobie tak to przeszkadza?? homofob?? bo film mozna roznie interpretowac, jako wariacja na wysokich nutach o kunsumpcyjnym stylu zycia, albo manifest gejowski, tak wiec dlaczego tobie to tak przeszkadza??? jak dla mnie gej moze napisac film ktory idealnie opisuje interakcje miedzy osobnikami heteroseksualnymi, w koncu posiada zmysl obserwacji, a skoro nie doswiadczyl zadnego upokorzenia z ich strony, ktore wyraznie odbiloby sie na jego psychice, to jego punkt widzenia nie jest znieksztalcony krwia ktora sam przelal,... tak jak pisalem wczesniej nie trzeba byc heterykiem zeby napisac dobra, obiektywna ksiazke o geterykach, masz chlopie strasznie ograniczone pole widzenia....

użytkownik usunięty
sceptyku

Czy ja gdzieś napisałem,że mi to przeszkadza ?Chcę tylko powiedzieć,ze bardzo prawdopodobne,ze ten film się podoba skrytym homoseksualistom...Np. tobie...Te napakowane,silne chłopaki,te klaty i kaloryferki...Te ptaki....Ten film jest bardzo gejowski,naprawdę...To dlaczego,go tak wielbicie ?Bo podświadomie jesteście homoseksualni...Film mi się podobał,ale żeby od razu na 6 miejscu wszechczasów....? Filmwebu ?



Bye,Bye Gay Boys

użytkownik usunięty

PS -Ta kobita to ściema,takie zabawy geja,a prawdziwy seks dział sie przed i po walkach-prawdziwe gejowskie orgie,stąd te obolałe kończyny i lanie samego siebie- zbyt dużo orgii doprowadza do autodestrukcji i sadomasochizmu...

Fight Club = Gay Club

ocenił(a) film na 9

hahahhahahaha, smieszny chlopak jestes i troche indolentny w procesach myslowych, jesli ci sie podobal film ,,tajemnica brokeback mountain,, to znaczy ze jestes gejem??? a film byl z cala pewnoscia genialny, podoba cie sie film ,,leon,, znaczy ze jestes pedofilem bo z pewnoscia i takich watkow mozna sie w tym filmie doszukac, zwlaszza w wersji rezyserskiej... nie podoba mi sie w filmie defilada nagcich meskich cial, a ciety humor, wysokooktanowe dialogi, forma na najwyzszym poziomie i wewnatrz-filmowe dygresje...uczepiles sie jednego faktu z zycia pisarza i w kolko powtarzasz swoje, jakze przedszkolne, racje...i tak jestes homofobem bo to widac

użytkownik usunięty
sceptyku

Ale ten film ma taki specyficzny gejowski klimat...I wymyślił fabułe gej...


Jestem homofobem tak ?

Tzn, czy jestem kryptogejem ?

czy jestem uprzedzony heteroseksualnym do gejów czy jak ?


Ja tylko mówię,ze przygody homoseksualisty są uwielbiane na całym świecie i uważane za kultowe - To fenomen

Chodzi mi o to,ze wieksza szasna,ze ten film ma większy odsetek kultu wsród gejów niz np. ojciec chrzestny

użytkownik usunięty

Fight Club = Village People

użytkownik usunięty

http://www.youtube.com/watch?v=CS9OO0S5w2k
Fight Club

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
_Tyler_Durden_

Wytłumacz mi definicje homofobii i w jaki sposób w moich postach byłem uprzedzony do gejów ?A ty Tyler to nie dziwne ,ze mężczyzna ma jako swojego avatara napakowanego Chłopaka ?Ach,bo ty jesteś bi...


ocenił(a) film na 10

Jak tak Ci nie pasuje ten film, że go gej wymyślił to po co go masz w ulubionych?

użytkownik usunięty
Herflick

Przeczytaj wszystkie moje posty od początku i czytaj ze zrozumieniem...

Gdzie jest napisane,ze nie pasuje mi,że ten film zrobił gej o gejach ?

Stwierdzam fakt i nieświadomie dużo fanów tego filmu to homofani...

użytkownik usunięty

Film rewelacyjny,ale żeby kultowy ???

użytkownik usunięty

Poza tym ten penis się poajawiajacy,to znak...

ocenił(a) film na 10

"Gdzie jest napisane,ze nie pasuje mi,że ten film zrobił gej o gejach ?"
Więc mówisz, że David Fincher jest gejem? Jakoś nigdy o tym nie słyszałem. Ale idąc tokiem Twojego rozumowania, musi być skoro zrobił TAKI film...

ocenił(a) film na 10

Jestem jak najbardziej heteroseksualny. I na pewno nie jestem ani gejem ani bi, ale w przeciwieństwie do ciebie nic do nich nie mam. Może i z twoich postów nie wynika jednoznacznie, że jesteś homofobem, ale jak to już wcześniej zostało napisane to widać. Inaczej nie doszukiwałbyś się ukrytych podtekstów tam gdzie ich absolutnie nie ma. Po za tym chyba tylko ty je widzisz bo ja na pewno nie. Człowieku napisałeś tu tyle bzdur na temat tego filmu, że to się w pale nie mieści. Penis który się pojawia to nie żaden znak tylko on się pojawia z dobrego powodu. Znowu te bzdury homofoba. Człowieku oglądałeś ty w ogóle ten film.

użytkownik usunięty
_Tyler_Durden_

Tyler Durden ma problemy ze swoją tożsamością.Ma rozdwojenie osobowości, zupełnie jak z tożsamoscią seksualną.Dąży do zmian w swoim życiu poprzez autodestrukcję zniszczenie swojego świata.Dąży do heteroseksualnych,silnych i męskich mężczyzn wypierając swój homoseksualizm(tworząc swoje drugie heteroseksualne ego-agresywne).Potem zabija te swoje ego sztucznie napompowane agresja i staje sie tym kim był-gejem.

Chuck Palahiuk też był takim człowiekiem,walczył w klubie walki i wogóle wypierał z siebie gejostwo...

Mamy tutaj nic innego jak przygody i problemy z tożsamością geja.


Ostatnio geje zaczęli decydować,jak można o nich pisać jak nie.Nie mam zupełnie żadnych uprzedzeń,moje posty nie mają za zamiar prowokować,ale mimo to i tak wklejono mi łatkę homofoba...

To juz nie można mówić,ze czarne jest czarne,a białe jest białe-a te zdanie pewnie ktos przyrówna do rasizmu-Madworld

ocenił(a) film na 9

to jest homofobia i mozsz sobie teraz przeczytac wlasne posty od pocatku do konca, twierdisz w nich jednoznaczne ze adaptacja ksiazki o gejach nie moze byc kultowa, wiec jak to przepraszam nazwiesz???gubisz sie w swoich wypowiedziach straszliwie...

użytkownik usunięty
sceptyku

niesamowite...w czym takim razie jest homofobia...???

ocenił(a) film na 9

opanowales zdolnosc czytania ze zrozumieniem??? patrz wyzej

użytkownik usunięty
sceptyku

chodzi mi o definicję czyli jest to dyskryminowanie,uprzedzenia do osób i ludzi...itp.daj mi cytat mojej homofobii ?

ocenił(a) film na 9

Film rewelacyjny,ale żeby kultowy ??? ,,, w swietle wczesniejszych wypowiedzi jest to homofobia

ocenił(a) film na 1
sceptyku

kultowy? nie wiem kto się tym podnieca, ale na pewno nie inteligentni ludzie!

ocenił(a) film na 10

Moim zdaniem w filmie nie ma żadnych podtekstów gejowskich, koniec kropka. I założę się, że wielu się ze mną zgodzi.

ocenił(a) film na 9
_Tyler_Durden_

sie zgadzam i kazdy kto to ze mna ogladal rowniez

użytkownik usunięty
_Tyler_Durden_

Dlaczego zakładasz,że moja wypowiedź,którą zacytowałeś odnosi sie do tego,ze film ten nie moze być kultowy,bo jest gejowski ???

To ty jesteś homofobem,bo myślisz,ze w tym tekscie o to chodziło,a więc ty tak myślisz...


Tyler nie zrozum mnie źle...Ty jesteś fanem tego filmu i nawet jakbyś chciał ,to nie mógłbyś znaleźć w tym gejostwa,a nawet byś nie chciał...
Nawet chociażby dlatego,by nie przyznać mi racji...

Obejrzyj sobie ten film jeszcze raz z moimi wskazówkami,ze film ten jest gejowski...

Nigdy nie przekonasz fana do swoich racji,bo jest fanem...

ocenił(a) film na 9

rozmowa z toba to jak krecenie sie w kolko, dlaczego jest to film gejowski, bo autor ksiazki jest gejem, nie potrafi sie wypowiedziecna tematy heteroseksualne, pojawiajacy sie penis, ktory ma szokowac to oznaka homoseksualizmu, tak wiec kazda cipka na ekranie to znakk lesbijek albo seksizm, zgraja facetow lejacych sie po mordach rowniez, mysle ze lepszym przykladem bylby raczej ojciec chrzestny, tam sie panowie tula, caluja i tez sa w stosunku do siebie agresywni, twoje argumenty sa z dupy kolego i sprowadzasz to wszystko do postaci rownania zero-jedynkowego

użytkownik usunięty
sceptyku

Wklejam ci to....Przecież z Tylerem jest coś nie tak z samym sobą,o to chodzi w filmie.Jak nic jest to zakamuflowana pod postacią metafor walka z samym soba czyli z gejostwem.


Nie mogli tutaj pokazać dosadnie scen homoseksualnych np. na koniec,ze Norton całuje sie z Pittem ,bo film byłby zbyt dosadny i zbyt oczywisty...Ale to,ze nie ma takich scen nie znaczy,ze film ten nie opowiada o zakamufloewanym gejostwie...Zrozum to film autobiograficzny o Palahiuku(to fakt) a przecież jest on gejem...


Wklejone:

Tyler Durden ma problemy ze swoją tożsamością.Ma rozdwojenie osobowości, zupełnie jak z tożsamoscią seksualną.Dąży do zmian w swoim życiu poprzez autodestrukcję zniszczenie swojego świata.Dąży do heteroseksualnych,silnych i męskich mężczyzn wypierając swój homoseksualizm(tworząc swoje drugie heteroseksualne ego-agresywne).Potem zabija te swoje ego sztucznie napompowane agresja i staje sie tym kim był-gejem.

Chuck Palahiuk też był takim człowiekiem,walczył w klubie walki i wogóle wypierał z siebie gejostwo...

Mamy tutaj nic innego jak przygody i problemy z tożsamością geja.


Ostatnio geje zaczęli decydować,jak można o nich pisać jak nie.Nie mam zupełnie żadnych uprzedzeń,moje posty nie mają za zamiar prowokować,ale mimo to i tak wklejono mi łatkę homofoba...

To juz nie można mówić,ze czarne jest czarne,a białe jest białe-a te zdanie pewnie ktos przyrówna do rasizmu-Madworld

użytkownik usunięty

Norton to gej Palahiuk...Pitt to sztuczny Hetero Palahiuk....Zobacz jak Norton(Prawdziwy Palahiuk) patrzy się na Pitta(sztuczny Palahiuk) jak Pitt jest okładany po mordzie...Jest to wzrok mówiacy,przecież ja taki nie jestem,co ja tu robię,jakie to głupie...

ocenił(a) film na 10

Oglądałem ten film z 15 razy i znam go bardzo dobrze. Czytałem twoje posty dokładnie po kilka razy. I absolutnie mnie nie przekonują. Nie dlatego, że jestem fanem, tylko dlatego, że moim zdaniem twoje tezy nie nie mają odzwierciedlenia w filmie.

użytkownik usunięty
_Tyler_Durden_

Norton to gej Palahiuk...Pitt to sztuczny Hetero Palahiuk....Zobacz jak Norton(Prawdziwy Palahiuk) patrzy się na Pitta(sztuczny Palahiuk) jak Pitt jest okładany po mordzie...Jest to wzrok mówiacy,przecież ja taki nie jestem,co ja tu robię,jakie to głupie...

użytkownik usunięty

Tyler oglądałeś film Fight Club 15 razy i już tego nie zobaczysz-bo nie chcesz....

Pitt to taki Hetero jakim chciałby być Palahiuk....


A jak myślisz czy film Seksmisja to film o babach,które opanowały świat czy jest to metafora o tym jaki kłamliwy jest komunizm i ludzie są zamknieci i oszukiwani,ze na ziemii jest promieniowanie(lepszy świat)

ocenił(a) film na 9

swoje pseudoegzystencjalne wywody opierasz na fakce ze autor byl gejem, gdybys tego nie wiedzial to przez sekunde nie przeszlaby ci mysl ze to film gejowski, kazdy pisarz hce byc postrzegany przez pryzmat wlasnej tworczosci, a ty go z tego odzierasz...tak jak powiedzialem, wszystko mozna roznie interpretowac, taka wladze ma ludzki umysl, ale to ze mowisz ze taka jest prawda nie znaczy ze tak wlasnie jest

użytkownik usunięty
sceptyku

dokładnie tak,to że tak mówię nie znaczy,ze tak jest-masz rację i masz do tego prawo...
Ale ja nie wiedzialem kiedyś,że Palahiuk jest gejem i wiedziałem,ze ktoś kto zrobił ten film musiałbyć inny i mieć problemy ze sobą.

Teraz już wiem,ze Palahiuk opisuje w tym filmie jak walczył z gejostwem i z samym soba...

użytkownik usunięty

Ale co pokazuje film,ze swoja homoseksualną naturą nie wygrasz i zabił w sobie tego Pitta -sztucznego Hetero

użytkownik usunięty

Gdy tracisz swoja tożsamość seksualną i wmawiasz sobie,ze kims nie jesteś(orientacji zmienić się nie da) zaczynasz wariować...

Jeżeli jesteś hetero i nagle będziesz chciał zmienić sie w geja to zaczniesz mieć fazy jak Tyler Durden

użytkownik usunięty

PS.Nie chodzi mi o to,ze Palahiuk zrobił ten film,ale ogólnie ta historia jest taka ,ze ktosinny musiała ją wymyślić(gej)

ocenił(a) film na 10

A skąd wiesz, że film, a co za tym idzie książka są autobiograficzne. Tylko błagam nie kłam.

użytkownik usunięty
_Tyler_Durden_

Palahiuk walczył w takim Fight Clubie między innymi,to jest prawdziwe....Te przepisy na te niby bomby są prawdziwe,tylko jeden składnik zmieniony dla bezpieczeństwa bo Palahiuk tak robił....Wiele by wymieniać....Autentyki...Jak jesteś zaparty to zawsze masz google.pl i poszukaj...

ocenił(a) film na 10

Skoro Jack był gejem to czemu na końcu on jest z Marlą i trzyma ją za rękę i ona była mu bliską osobą. Na której mu zależało co świadczą sceny jak ją wysyła autobusem itp.?

użytkownik usunięty
Herflick

Hmm a gdyby w tym filmie były lizanka dwóch facetów dosłownie i pokazani geje fighterzy też byś był fanem tego filmu ?

Trzeba było to jakos zakryć...

ocenił(a) film na 10

Napiszę krótko. Kiedy będę znów oglądał ten film nie poświęcę ani sekundy na rozmyślania pt. było to gejowskie czy nie. Dla mnie ten film jest arcydziełem i tyle. Dziękuję za uwagę.

użytkownik usunięty
_Tyler_Durden_

Bo wy cały czas myslicie,ze ja prowokuję.I rzeczywiście moze troche przesadziłem z pierwszymi postami,ale wszystko jak najbardziej serio....

ocenił(a) film na 9

caly czas sie powtarzasz, a jak juz pewnie zauwazyles (zakladam ze posiadasz unikatowa umiejetnosc obserwacji i analizy tekstu) nikogo do swojego zdania nie przekonasz

użytkownik usunięty
sceptyku

Fanów,tak jak mówiłem(analizatorze) nie przekonam co zobaczysz przeglądając moje posty,ale wygłaszam swoja opinie i obserwacje i zmuszam do dyskusji,ja podałem dlaczego ten film jest gejowski,a wy nic naprzeciw oprócz-bo nie i już...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones