PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837}

Podziemny krąg

Fight Club
8,3 629 514
ocen
8,3 10 1 629514
8,4 51
ocen krytyków
Podziemny krąg
powrót do forum filmu Podziemny krąg

Przyciągnął mnie tytuł bo lubię od czasu do czasu obejrzeć jakąś bijatykę, jednak trafiłem na dramat, czyli gatunek, którego wprost ścierpieć nie mogę. Dla mnie zachowanie głównych bohaterów było zwykłym anarchistycznym terroryzmem, który powinien być społecznie potępiony bo prowadzi do chaosu i nie rozumiem jak ludzie mogą zachwycać się tym filmem. Owszem, było parę fajnych wątków, ciekawe motywy muzyczne czy dobra gra aktorska ale w gruncie rzeczy fabuła niczym mnie nie zachwyciła, dlatego oceniam go na 5/10

ocenił(a) film na 10
poter80

Obejrzyj za kilka lat. Gdy oglądałem film będąc jeszcze młodym chłopakiem też nie do końca nie zrozumiałem jego przesłania, ale później mnie zachwycił oczywiście wspomogłem się by wyciągnąć z niego jak najwięcej

Beven

Film mi się bardzo podobał, ale powiedz mi co takiego wyciągnąłeś z tego filmu, czego nie mogłeś wyciągnąć wcześniej. Nigdy nie rozumiałem takich ludzi... .Z filmów robicie filozofię, którą rozumieją nieliczni, a może się po prostu co do ciebie mylę. Po prostu wcześniej nie oglądałeś z uwagą. Tak myślę.

ocenił(a) film na 10
podsen

Wcześniej byłem dzieckiem miałem z 11 lat i nie zrozumiałem jego przypadłości schizofrenii , ale gdy dojrzałem wszystko ułożyło się w jedną piękną całość, a że interesuję się psychologią film wywarł na mnie duże wrażenie

Beven

W wieku 11 lat tez nie zwracalbym uwagi na sceny poza walkami :P Rozumiem,

ocenił(a) film na 6
Beven

Ja się jednak trochę zawiodłem. Nie jest zły, ale ocena sporo za wysoka, bo aż tak w "ziemię nie wbijał:"

ocenił(a) film na 6
poter80

Ja też się trochę zawiodłem. Nie jest zły, ale ocena sporo za wysoka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones