PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837}

Podziemny krąg

Fight Club
8,3 629 514
ocen
8,3 10 1 629514
8,4 51
ocen krytyków
Podziemny krąg
powrót do forum filmu Podziemny krąg

Film i treść fajna, koniec troche zaskakujący, ale w trakcie filmu można się już domyślać
jakie może mieć zakończenie. Super zdjęcia, w fajnym klimacie zachowane. Dobrze
dobrani aktorzy do swoich ról jednak efekty są słabe i to psuje całość.

ocenił(a) film na 10
Szpiritus

Mimo wszystko film jest z poprzedniego wieku. Technika poszła naprzód i 13 lat to bardzo dużo. Oglądałem go dość dawno i efekty specjalne mi nie przeszkadzały nawet nie moge przypomnieć sobie scen w których miałyby większe znaczenie. Chodzi ci o jakąś konkretną scenę ? Mi przypomina sie tylko ostatnia kiedy !!!!!!!SPOJLER!!!!!!! Norton i Carter oglądają jak budynki wybuchają

ocenił(a) film na 8
KONRAD_22

Nawet z poprzedniego tysiąclecia.

Szpiritus

Jak można oglądać film tylko dla efektów...
i to jeszcze tak genialny film

ocenił(a) film na 10
cinek7823

No niestety...teraz głównie kładzie się nacisk na efekty(źle się porobiło). W filmach (tych ambitniejszych) powinno skupiać się fabulę/przekazie, ale cieszy mnie, że nie wszyscy czekają tylko na wybuchy, strzały sranie w banie ;)

ocenił(a) film na 10
Szpiritus

Dyskutantowi chodziło o efekty "komuterowe". Te są w filmie słabiutkie na pewno. Ja w swej percepcji nie widziałem żadnych. Bo nawet nie wiem co to jest. Zresztą autor domyślał się, że w zakończeniu będą wybuchać budynki, zatem jaki sens mają jakiekolwiek efekty komuterowe...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones