PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837}

Podziemny krąg

Fight Club
8,3 629 514
ocen
8,3 10 1 629514
8,4 51
ocen krytyków
Podziemny krąg
powrót do forum filmu Podziemny krąg

Jest scena gdzie główny bohater leje się z tym wyimaginowanym, bodajże na parkingu.
Klatki z filmu są przeplatane z ujęciami z kamery CCTV ochrony, gdzie widać samego bohatera. Scena, jak sam ciągnie się za włosy i na plecach rusza się do tyłu po ziemi, zrodziła myśl, że jednak bohater wymyślony jednak istnieje fizycznie, chociaż go nie widać, później takiego odczucia nie mam. Widziałem ten film w różnych etapach życia, ale to nie daje mi spokoju. Czy on naprawdę był tylko urojeniem, czy jednak fizycznie istniał? No bo jeśli strzał z prawdziwego pistoletu zabija bohatera wymyślonego, to dlaczego nie zabija bohatera prawdziwego? Jeśli to była przerysowana metafora zakończenia epizodu choroby bohatera, to ok, ale w innym przypadku?

ocenił(a) film na 9
phaya79

w momencie gdy głowa, zaczyna płatać figle, zacierają się granice rzeczywistości a wtedy wyobraźnia odgrywa to, na co pozwala, lub i nie, wyobraźnia....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones